KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186280
nr 1518 6280
Oidentifierad konstnär. Signerad Mailott 71. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 61,5x61,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:54:43
28/1 16:22:53
100 kr
29/1 20:03:53